Niezależnie od tego jaki sprzęt chcesz sfinansować

Zadzwoń i zapytaj a my Ci w tym pomożemy i wszystko wyjaśnimy.

Zapoznaj się z poniższymi kategoriami naszych produktów:
Maszyny, urządzenia i sprzęty budowlane

m.in. szlifierki, dozowniki, agregaty, koparki, maszyny drogowe, pojazdy o nadwoziu specjalizowanym, wózki widłowe, maszyny do obróbki metali, tworzyw sztucznych i drewna, maszyny przemysłowe

Sprzęt poligraficzny

Leasing to dobry sposób na pozyskanie drogiego sprzętu poligraficznego bez inwestycji dużej sumy pieniędzy. Drukarki, plotery, prasy drukarskie i ksera to tylko niektóre z opcji, które można wyleasingować. Pozwala też na szybkie dostosowanie do zmieniających się potrzeb rynku i zwiększenie konkurencyjności firmy.

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja w przyszłość i ekologię. Dzięki leasingowi można zainstalować ją bez ponoszenia wysokich kosztów. Leasing fotowoltaiczny to rozwiązanie dla Klientów, którzy chcą korzystać z energii słonecznej, ale nie mają na to środków finansowych. W ten sposób można obniżyć rachunki za energię, a jednocześnie dbać o środowisko. Instalacja fotowoltaiczna w leasingu to rozwiązanie korzystne dla klienta i dla środowiska.

Transport ciężki

Dostarczamy rozwiązania leasingowe na ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy. Nasza oferta to konkurencyjne stawki, elastyczne warunki i indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki temu zapewniamy Ci niezbędną mobilność i wydajność w biznesie.

Samochody

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania leasingowe dla samochodów osobowych i dostawczych. Elastyczne i konkurencyjne warunki, które pozwolą Ci nabyć potrzebny pojazd. Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj niezbędną mobilność w swoim biznesie.

Sprzęt medyczny

Proponujemy leasing sprzętu medycznego dla nowych oraz istniejących placówek medycznych. Zainwestuj w nowoczesne rozwiązania, które pozwolą Ci na zapewnienie lepszej opieki nad pacjentami oraz zwiększenie efektywności pracy Twojej placówki.

Pomożemy zaspokoić potrzeby Twojej firmy...

a może i spełnić Twoje marzenia...

Lista rzeczy, które możesz wziąć w leasing jest długa.

Zdziwisz się co jeszcze możemy dla Ciebie sfinansować

Skontaktuj się z nami

StartUpLeasing.pl

ul. Raciborska 54/1B, 44-200 Rybnik

505 120 888

StartUpLeasing.pl
projekt i realizacja Above Horizon